4500 TL’lik iPhone SE ile Otomobil videosu çekmek ! – NASIL ?

Cep telefonu ile en basit şekilde otomobil videosu nasıl çekerim? Çekerken nelere dikkat etmeliyim?

Hiç bir teknik detay bilmeden üstelik.. ” Kurguluyorum ” videosunda çok kez sordunuz; Peki nasıl çekiyorsun?

Ben bu videoda daha basit, herkesin cebinde olabilecek bir cep telefonuyla nasıl video çekilebileceğine yanıt vermeye çalıştım. Bu esnada da cep telefonum iPhone SE 2020 eşlik etti. ( 4500 TL fiyat etiketi değişkenlik gösterebilir )

Ulanzi U-RIG Pro isimli cep telefonu bağlantı çerçevesine sabitleyerek çektiğim görüntüleri izledikten sonra, tüm bu çekimlerden elde etmiş olduğum görüntülerle 2 adet kısa video klipte videonun sonuna ekledim. Ayrıca videoda da belirtmiş olduğum üzere, çekmiş olduğum bu görüntüleri nasıl işlediğim ile ilgili tüm B-roll ve proje dosyalarını da aşağıda bulabilirsiniz. Tamamı 1 GB olan Premier Pro proje dosyasını indirerek, sizde kurgu yeteneğinizi geliştirebilir ve en basit şekilde nasıl otomobil videosu çekebileceğinizi de deneyimleyebilirsiniz.

İyi seyirler

Ulanzi U-RIG Pro ———- https://bit.ly/DrivetimeHB

Proje Dosyası ———-     https://bit.ly/Nasıl_Çekiyorum_Proje

** ÖNEMLİ NOT **

Proje dosyası ve içeriğinden elde edilen ya da edilecek olan tüm içerikler, Drivetime Youtube kanalı tarafından lisans altına alınmıştır. Telif gibi konularla karşı karşıya kalmamak adına, ” ses ve görüntü dosyalarının ticari olsun ya da olmasın” 3. kişilerle paylaşılmaması ya da izinsiz olarak sunulmaması konusunu hatırlatmak isterim.

info@drivetime.tv adresine mail iletmeniz durumunda, seve seve destek olunacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: