Makyajlı Yeni Opel Insignia’da sona doğru!

 

10 yıl önce ilk nesli ile karşımıza çıkan Opel Insignia , yenilenen makyajlı versiyon için geri sayıma başlamış durumda!

2009 yılında üretime başladıktan hemen sonra Avrupa’da yılın aracı seçilen Opel Insignia’dan haberler gelmeye başladı. PSA grubuna yakın zaman önce katılan Opel, markanın amiral gemisi olan Insignia için kolları sıvamış durumda. 2020 yılının ilk çeyreğinde yüzünü gösterecek olan araç, Gran Sport versiyonuna ait resimler ile bir fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Yenilenen LED aydınlatmalar ile kaputun daha düşük formda olması, araca sport bir görünüm kazandırmasına olanak sağlamış.

Diğer PSA grubunda yaşanan değişimin büyük oranda bu aracın kabininin içerisinde de görmek mümkün olacaktır. Yakın zamanda lansmanı gerçekleşen Opel Corsa’da nitekim bu etkiler fazlasıyla yerini almıştı. Tasarım anlamında yenilenen aydınlatma grubunu açıkçası Audi ailesinden ayırmak neredeyse güç. Öyle ki C sütunun fastback yapısı ve arka yüzün fazlasıyla A5 ve Arteon arasında kaldığını söyleyebiliriz. Ancak fotoğraflar üzerinden konuşmak çok efektif bir sonuç vermeyeceğinden dolayı, şuan için renkler ve zevkler demek daha doğru olacaktır.Kaputunun altında yer alacak detaylar hakkında konuşmak için henüz erken. Ancak PSA grubunun verimliliğini kullanacağını da açık ve net gibi duruyor. Ocak 2020 itibarıyla kanlı canlı tanıtılacak olan makyajlı Opel Insignia ile ilgili detaylar geldikçe iletiyor olacağız.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: