Sidelwalk modeline özel olarak tasarlanan renk ve tasarım detaylarıyla Mini Cooper Sidewalk cabrio,  yaz mevsimine hazır artık hazır!

Cooper Sidewalk, yıllar sonra Cabrio modeli karşımıza gelmiş durumda. Sadece bu modele özgü renk ve yeni özel hafif alaşımlı jant kombinasyonu ile araç, diğer Cooper modellerinden kendini ayırıyor.

Kabin içerisinde üzerinde sidewalk temalı nappa döşemeler ve daha yumuşak olarak ifade eden tavan kumaşı ile araç premium cabrio modeller arasındaki yerini edinmiş durumda. Üç farklı güç ünitesine sahip olacak araca, manual ve otomatik şanzıman kombinasyonları ile sahip olunabilecek. 3 silindirli 1.5 litrelik benzinli ünite ile 102 ve 136 beygir güç üreten ünitelere 6 ileri manual şanzıman kombinasyonu ile sahip olunabilecek. Otomatik şanzımanı tercih etmek isteyenler ise Cooper S versiyonu olan 4 silindire sahip 194 beygir güç üreten üniteyi tercih etmeleri sonucu 7 ileri steptronic şanzımana sahip olabilecekler.

Henüz fiyat konusunda resmi bir bilgi sunulmayan Sidewalk modelinin 2020 ilk çeyreğinde Avrupa’da yollara çıkacağı belirtilirken, bu özel versiyonun Türkiye pazarında yer alması silindir hacmi nedeniyle muhtemel yerini alacak olup, 2020 yılı ilk çeyreği olmasa da uzun vadede görebileceğimiz ihtimalinin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın