İsveç Çeliğinin Anavatanı ; Volvo Torslanda

19 Mayıs tarihinde İsveç’in ikinci başkenti olarak nitelendirebileceğimiz Göteborg’a, Volvo’nun anavatanına gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizin detayları;

Yollarda tahmin edeceğiniz üzere Volvo hatırı sayılır derecede fazla, taksi olarak Volvo XC60 D4 R-Design’a rastlamak mümkün. Nitekim geri kalan taksilerin tamamı da Volvo V70.

Göteborg şehrinin kuzeybatısına Torslanda’ya doğru ilerlediğimizde, çok sayıda S90 test aracıyla karşılaştık. Video ve fotoğraf çekimlerimiz sonra V90 görememenin verdiği o tatsız enerji ile şehir merkezine ilerlerken, V90 test aracını şehrin tam ortasında seyir halinde görmek oldukça mutlu etti bizleri. Gezi esnasında dikkatimi çeken bir detay vardı. Sergilenen bazı araçların önünde yer alan dijital tanıtım monitörlerinde sadece iki dil seçeneği vardı. Türkçe ve İngilizce.

Volvo müzesinde çekimlerini gerçekleştirmiş olduğumuz videomuzu Youtube kanalımızda seyrettikten sonra, abone olmayı, beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

volvo drivetime main

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gezi esnasında bazı bölümlerde fotoğraf video konusunda kısıtlamalar yaşadığımız için, resimlere ayrıca Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Takip etmeyi,beğenmeyi ve paylaşmayı tabi ki unutmayın.

 

Güvenli Sürüşler !

 

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: