En güvenilir lüks model: Lexus ES serisi

Premium otomobil üreticisi Lexus, her ne kadar ülkemiz cephesinde hak ettiği yere ulaşamasa da küresel pazarda ilgi odağı olmaya devam ediyor!

J.D Power araştırma kuruluşunun her sene gerçekleştirdiği 3 yaşındaki araçlarda son 12 ayda yaşanan problemlerle ilgili bir çalışmaya imza attığı belirtiliyor. Yüksek işçilik kalitesiyle övgü toplayan Lexus, ES sedan modeliyle, gerçek kullanıcılardan elde edilen verilere göre kategorisinde 2019’un “En Güvenilir Lüks Modeli” seçildi. Önceki nesil ES Sedan modelinin başarısını daha ileriye taşıyan yeni nesil ES Sedan, konforlu sürüşünü, yüksek kalitesi ve kusursuzlukla birleştirdiğini bir kez daha kanıtladı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

ES Sedan aynı zamanda yüksek verimliliği ve düşük tüketimiyle de adından söz ettirmişti. Avrupa’daki en büyük otomobil kulübü ADAC’ın Ecotest araştırmasında, düşük tüketimiyle en iyi sonucu elde etmeyi başarmıştı. Lüks hibrit konusunda öncü olan Lexus, ES 300h modelinde yüksek verimliliğe sahip 2.5 litrelik benzinli ve elektrikli motoruyla birlikte, düşük tüketiminin yanı sıra 218 HP’lik gücüyle yüksek performans da sunuyor.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

Bir Cevap Yazın