Toyota RAV4 Hybrid Passion X-Sport ile karşımızda!

Toyota RAV4 ürün gamına X-Sport eklendi. Yeni renk, jant gibi noktalarda dokunuşta bulunan X-Sport, fiyat konusunda da iddialı olacak gibi.

Bulunduğu segmentin öncüsü olarak kabul edilen Toyota RAV4, elektrikli ünite kombinasyonu ile birlikte dikkatleri üzerine çekerken, ürün gamında yer verdiği X-Sport ile de dikkatleri üzerine toplayacak gibi gözüküyor. 2.5 litrelik 222 bg. güç üreten ünitesini koruyan araç, 442 bin TL’den başlayan fiyat etiketiyle ilgi odağı olmaya hazır. Elbette MTV konusunda her sene üzeceğini yine de unutmamakta fayda var gibi 🙂

İnci beyazı dış renk ve metalik siyah renkli tavan ile sunulacak olan RAV4 Hybrid Passion X-Sport, metalik siyah boyalı arka tampon, yan koruma plastikleri, çamurluklar ve 18 inç alüminyum alaşımlı parlak siyah jantlar ile karakteristik bir görünüme sahip. Gövde rengi kapı kolları, metalik siyah ön tampon ve sis farı çerçevesi ile dış görünüm tamamlarken, RAV4 Hybrid Passion X-Sport’un iç mekanı da siyah spor deri döşeme ile siyah iç tavan ile dikkat çekiyor. İç tasarımda ayrıca; 7 inç dokunmatik multimedya ekranı ve direksiyonun arkasında 7 inç TFT çoklu bilgi ekranı da yer alıyor. Bununla birlikte 8 inç dokunmatik ekran, akıllı giriş özelliği ile birlikte akıllı telefonlar için kablosuz şarj ünitesi de bulunuyor.

4.4 lt/100 km ortalama yakıt tüketimine ve 101 g/km CO2 emisyonuna sahip olarak ön plana çıkan RAV4 Hybrid Passion X-Sport, Toyota’nın yeni geliştirilen akıllı dört çeker sürüş teknolojisini de barındırıyor. Mekanik AWD sistemlerine göre daha hafif ve kompakt olan elektrikli AWD-i sistemi şehir içinde daha iyi yakıt ekonomisi sunarken, yüksek hızda daha sessiz sürüş ve kaygan koşullarda daha iyi çekiş sağlıyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın