50 yıla aşkındır hayatımızda olan Toyota Hilux yenilenen yüzü ve teknolojisi ile gün yüzüne çıktı!

Bulunduğu sınıfın hakkını 50 yıla aşkındır fazlasıyla veren Toyota Hilux, sportif yüzü ve teknolojisiyle kendinden söz ettirmeye devam edecek. Dikkat çeken yeni dış tasarım, yeniden tasarlanan ön ve arka LED aydınlatmalarla desteklenirken, gövde rengi seçeneklerine Egzotik Kırmızı, Safir Mavi ve Güz Bronzu olmak üzere üç yeni renk ve 18 inç siyah alaşım jant seçeneği eklendi.

Ayrıca üç boyutlu ön panjur ile yeni tampon hatlarıyla tamamen yeniden tasarlandı. Böylece pick-up’ın yoldaki güçlü ve karizmatik duruşu daha fazla vurgulanırken, sağlam ve her yere gidebilen imajı daha da güçlendirildi.

Kabin içerisine geçtiğimiz zaman, konsolda yer alan mekanik tuş takımları zorlu yol koşullarında oldukça işleri kolaylaştıracak gibi gözüküyor. Lastik açısı monitörünün de bozuk yolları aşarken sürücüsüne güven verdiği gibi 1 tonluk yükleme ve 3.5 tonluk çekme kapasitesiyle, sınıfında kendinden söz ettirmeye uzun süre boyunca devam ettirecek nitelikte.

Son olarak “Invincible” olan en yüksek donanım seviyesiyle ( Yenilmez anlamına geliyor ) görsellik anlamında da hem şehir, hem de off road severler için biçilmiş kaftan olduğu belirtilmekte. Küresel piyasalarda ne zaman yer alacağı henüz netleşmediği için, Türkiye cephesi hakkında konuşmak ne yazık ki şuan için henüz erken.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

Bir Cevap Yazın