Lincoln Aviator yenilenen yüzüyle gün yüzüne çıktı!

Lincoln Aviator Los Angeles’da gerçekleşen otomobil fuarında gün yüzüne çıktı.

Lincoln Aviator, ABD’de en yüksek hacim segmentine, orta ölçekli lüks pazara ve Çin’deki üçüncü en yüksek hacim segmentine girebilmek adına, Los Angeles otomobil fuarında gün yüzüne çıktı. Lincoln marka başkanı Joy Falotico “”Aviator marka DNA’mızın en iyisini temsil ediyor ve Lincoln araçlarının ilerleyişini de ayrıca göstererek, Peroformans ve konforun gelecek için temsili ” açıklamalarında bulunmuştur. Lincoln Aviator, dört tekerlekten çekişli ve gaz veya hibrit güç aktarma sistemi seçenekleriyle birlikte görücüye çıkarken, Standart çift turboşarjlı 3.0 litrelik V6 motorun 450hp güç, 10 vitesli SelectShift otomatik şanzımanla eşlik ediyor olması ABD tarafında makul karşılanacak bir tepkiye yol açacaktır:-) Ayrıca ilk kez 3.0 litrelik 6 silindirli bir motora, elektrikli bir ünitenin eşlik edeceğini belirtiyorlar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Tüm Lincoln araçları standart olarak Lincoln Co-Pilot360 olarak bilinen bir dizi sürücü destek özelliğiyle geleceği belirtilerek, Lincoln Aviator’un gelişiyle, Lincoln’ün en gelişmiş sürücü destek teknolojileri takımı, uygun bir şekilde Lincoln Co-Pilot360  Plus adında yeni bir versiyonunda piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Marka tarafı aracın konforu için ” Uçağın sınırsız cazibesi, otomotiv tasarımına ilham kaynağı oldu ve tamamen yeni Lincoln Aviator, bu ilhamı bir sonraki seviyeye taşıdı” açıklamasında bulunurken, Lincoln’de, müşterilerimiz için lüksü yükseltmenin en iyi yolunu hep düşünüyoruz” açıklamalarında bulunurken ” Güç ve lüks konforun bir arada toplanarak bir bütün hale gelmesinin en kusursuz örneği ve geleceği temsil ettiği ” beliritlmektedir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: