Makyajlı BMW 5 serisi G30 için geri sayım başladı!

Makyaj operasyonu geçiren G30 kasa koduna sahip BMW 5 serisi için geri sayım başlamış durumda!

Ülkemiz cephesinde F kodlu kasalar kadar yollarda görmek elbette henüz nasip olmuş değil. Bu elbette araçtan ziyade, ülkemiz cephesindeki vergilendirme neticesinde araca ulaşamamak, G30’u fazlasıyla yolda görmemize engel olmuş durumda.

Keza ilk makyaj haberleri sosyal medyaya düştüğünde Türkiye cephesinde ” E daha yeni çıkmadı mı? ” sorularını sordurmuş oldu. Bunun nedeni aracın 2016 yılındaki haliyle daha henüz araç hatırı sayılır oranda yollarda gözükmemesi. Evet oysaki 2016 yılından beri yollarda olan ve 4 yaşında olan kasa artık makyajlanmıştı.  Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olunsa da, sosyal medyaya sızdırılan görüntülerde makyajlı kasada ciddi farklılıkların yer almadığını net bir şekilde görmekteyiz.

Büyüyen böbrek yapısı ve tamponlardaki ufak dokunuşlar haricinde ciddi bir görsel değişiklik araçta şuan için görülmezken, yeni jant seçenekleri ve kabin içi opsiyonlarla elbette makyajlı G30 kodu bir bütünlüğü sağlanıyor olunacaktır. Fiyat etiketi tarafında 500 bin TL rakamları giriş seviyesinde bizi karşılarken, makyajla ile birlikte mutlu olmayacağımı rakamları görmemiz ne yazık ki hayal olmayacaktır.

Nisan 2020 fiyat listesi

Bir Cevap Yazın