Yeni Volkswagen Passat casus görüntüleri! Cenevre fuarı öncesi

2019 yılında Cenevre otomobil fuarında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan bir diğer araç ise Volkswagen Passat.

1940’lı yıllardan beri çeşitli formlarda hayatımızda yer bulunan, ülkemizde belki de en çok satılan sedan ailesinin amiral gemisi VW Passat, Cenevre otomobil fuarı öncesinde casus kameralarına takıldı.

Tasarımı hakkında yorumda bulunmak güç kamuflaj görüntüler nedeniyle ancak net olan bir şey var ki, radikal bir değişikliğe yer verilmemiş olması. Boyutları konusunda da her hangi bir değişim söz konusu olmasa da, aracın ön yüzünde yer alan aydınlatma grubunda dokunuşlara yer verildiğini belirtebiliriz. Bir nevi makyajlı kasa olarak karşımıza gelecek araçta yer alan muhtemelen en büyük değişim kaputun altında olacaktır. 1.4 TSI yerine 1.5 Arteon’dan hatırlayacağımız üniteye yer verilmesine kesin gözle bakıyorum.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Donanım bazında yeni Golf’te olsun, Arteon’da olsun, karşımıza gelen Discovery Pro olan geniş ekran dokunmatik ( opsiyonel ) multimedya ekranı da, aracın değişimini gösteren faktörlerden bir olacaktır.

2019 Cenevre otomobil fuarı sonrası yollarda görmeye başlayacağımız yeni VW Passat, fiyat anlamında radikal bir değişiklik yapmadığı sürece, en dolu paketi her zaman için yukarıda Arteon’a baskı uygulayacaktır. Arteon’un da sınıfında ki rakiplere oranla, fiyat skalası nedeniyle çok fazla hareket edemeyeceği için, önümüzdeki sene gelecek Passat radikal bir fiyat politikasıyla ülkemize giriş yapacağını söylesek sanırım yanlış olmaz.

Bir Cevap Yazın