Yerli otomobilde geri sayım sona erdi! İş yapar mı? TOGG

Yıllar boyunca söz konusu her daim gündemde olan yerli otomobil, 27 Aralık bugün gün yüzüne çıkıyor olacak! Peki beklentiler ne yönde?

Her daim duyduğumuz ancak kanlı canlı hiç bir zaman karşımıza somut anlamda gelemeyen yerli otomobil, belkide devrim arabaları sonrası ilk kez bu denli olarak somut olarak karşımıza çıkıyor olacak.

Tasarımının İtalyan Pininfarina elinden çıkıyor olması, beklentileri elbette ciddi anlamda arttırmış durumda. Prototip araçların bugün gün yüzüne çıkması ile birlikte, fabrikanın da Bursa’da yükseleceği gelen söylentiler arasında. Tamamen elektrikli bir modele ek olarak, içten yanmalı üniteninde yer alacağı belirtilirken TOGG sitesinde özellikle C sınıf bir araç olacağını belirttiği bilgisini de ayrıca belirtmiş olalım.

Resmi olarak duyurulan görüntülere ek olarak, hayal edilen render görüntüler fazlasıyla birbirini örtüyor. O nedenle sıra dışı ve dikkat çekici bir otomobil grubu ile karşı karşıya olacağımız net. Ön ızgara ve bütünleyici aydınlatma grubu, görüntülerden de görüleceği üzere, aracın aynı zamanda sportif kaslı bir formda olacağına işaret ediyor.

Gelişmeler ulaştıkça sizlere aktarıyor olacağız..

Hayırlısı olsun!

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın