F40 kodlu BMW 1 serisi casus kameralarında!

Yaklaşık 14 senedir hayatımızda olan BMW 1 serisi, F40 kasa kodlu 3. nesil için gün sayarken casus kameraları tarafından görüntülendi.

2004 senesinden günümüze iki nesil harcamış ve şuan en güncel hali makyajlı ikinci nesil satış noktalarında sahiplerini beklerken, önümüzdeki sene tanıtılması planlanan BMW 1 serisi casus kameraları tarafından görüntülendi. Genellikle bu tip prototip araçların biraz da planlı bir şekilde kameralara takıldığını bazen düşünmüyor değilim. Rakipleri tarafında İsveç’li Volvo V40 ve Alman akrabası Audi A3 tasarımsal ve donanımsal açıdan oldukça eski ve elle tutulur bir seçenek sunamadığı için, özellikle yenilenen Mercedes A serisi bir tık önde duracak gibi gözüküyor. Çünkü hali hazırda piyasanın kaymağını çoktan sıyırmış olacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Casus fotoğraflarına baktığımızda, geniş çamurluklar ve böbrek yapısı G30’a gönderme yapar niteliğinde. Nitekim arka stop grubunda da bu esinlenmelerin devam ettiğini görmekteyiz. Boyutsal açıdan çok farklı bir detay en azından şuan için karşımıza gelmemekte. Ancak daha kaslı ve olgun bir yapısı olacağına, geniş çamurluk, led grubu ve böbreklere bakarak rahatlıkla belirtebilirim. G30 da yer alan parlak krom böbrekler yer alırsa bence oldukça şıkta görüneceğine inandığım yenilenen Bmw 1 serisi önümüzdeki Los Angeles otomobil fuarında yada en kötü Geneva’da karşımıza kanlı canlı geleceğine inanıyorum. 1 serisi sedan tarafında uzak doğru pazarında söylentiler devam etse de, Türkiye’de diğer ürün gamlarının arasında fiyatlanamayacağı için getirilme ihtimalini açıkçası düşünmüyorum

Bir Cevap Yazın